hundredroomsde Holidu

Holiday Farmhouse Achterveld

8,8Muy bueno
  • 10 Dormitorios
  • 10 Baños
  • No se admiten mascotas
  • 24 Personas
  • Wifi
  • Casa de vacaciones

Casi agotado. Te recomendamos que reserve pronto.

Elige fechas para precios exactos


Acerca de la propiedad

Wifi
Terraza
Lavadora
Privado
Nevera
Microondas
Ducha

Distribución de dormitorios

Camas de niño

Aquí vas de vacaciones


Normas de la propiedad

  • Los horarios de entrada y salida se comunicarán después de hacer la reserva
  • Mascotas no permitidas

Valoraciones de usuarios

8,8
Muy bueno
Buitengewoon
10,0
Jeanette, nov 2025
Mooie schone woning. Prima bedden. Alles aanwezig in de keuken en veel ontspannings faciliteiten in huis. Heel fijn in deze periode van het jaar. Pooltafel was favoriet. Om het huis ook in de zomer genoeg ruimte en speeltoestellen. Prachtige omgeving om te wandelen.
Buitengewoon
10,0
Agnes N., oct 2025
Wij hadden heel veel lol rondom het biljart, Het was heel schoon en hygiënisch, in de keuken was alles aanwezig. De badkamers en slaapkamers waren ook heel schoon. De ligging was voor ons fantastisch het hek door en gelijk het bos in. In Achterveld zijn goede restaurants en winkels.
Buitengewoon
10,0
Marry B., ago 2025
Een hele fijne buitenruimte met mogelijkheden tot zitten en spel voor jong en oud. De twee-persoonsslaapkamers met eigen douche en toilet zijn heel fijn. Het biljart is leuk maar staat wel onhandig. De keuken is krap voor zo'n grote groep. Prima pannen en koekenpannen en oven. Al met al voor herhaling vatbaar. 3 koelkasten en een vriezer, heel fijn.

Groepen
Groepen
Nuestro socio verificado Groepen gestionará tu reserva.
10k+ opiniones
8,7 / 10 Valoración media
Confirmación inmediata de la reserva

¿Necesitas ayuda?

Aquí encontrarás las respuestas a las preguntas más frecuentes.
Holidu ID: 55389521

¿No has encontrado el alojamiento que buscabas?
Seguir buscando

Da forma al futuro de Holidu y gana hasta 30 €
Únete a nuestra comunidad de pruebas de usuarios y participa en una video llamada de 30 minutos para compartir tus ideas y mejorar tu experiencia.
Regístrate ahora